اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی

اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی سال ۱۴۰۳ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

سامانه اعلام نتیجه اولیه انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی سال 1403

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی سال 1403 که براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شدند و در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته در این دانشگاه اقدام نموده اند، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org   با وارد نمودن کد دسترسی انتخاب رشته (عدد 7 رقمی ذیل کارنامه سازمان سنجش آموزش کشور) وکد ملی از نتیجه انتخاب رشته خود مطلع شوند.

مربیان رسمی آزمایشی و یا رسمی قطعی شاغل در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که در زمان ثبت نام متقاضی استفاده از سهمیه مربیان بوده اند در صورت دعوت به مصاحبه در یک یا چند رشته/ محل انتخابی، لازم است در زمان ثبت نام به منظور مصاحبه مستندات لازم شامل نسخه ای از آخرین حکم کارگزینی و موافقت دانشگاه محل خدمت خود را در قالب یک فایل Pdf بارگذاری نمایند. مربیان شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی نیازی به بارگذاری فایل مذکور نخواهند داشت و این مرکز راساً نسبت به استعلام وضعیت آنها اقدام خواهد کرد. در صورت عدم احراز شرایط استفاده از امتیاز مربیان جهت این دسته از داوطلبان گزینش علمی آنها به صورت داوطلب آزاد انجام خواهد شد.

 

کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی و مشاوره) 1403

” دانشی نوین، پیشینه ای کهن “

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسيا با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های کنکور ارشد و دکتری در رشته های روان شناسی و مشاوره ؛ برای کنکور های دکتری، ارشد، استخدامی و فراگیر و دوره های کاربردی و درمان و … می باشد.

پس از گذراندن مرحله آزمون کتبی و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی، در صورت دعوت به مصاحبه؛ گام بعدی یعنی مرحله مصاحبه، به عنوان بخشی مهم  و موثر در در قبولی نهایی داواطلبان 50 درصد دوم محسوب می گردد.

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسيا؛

ضمن ارائه نکات و تکنیک های عمومی و حرفه ای  اقدام به ” پکیج جامع کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی ومشاوره  ) ” جهت تسهیل روند پذیرش در داوطلبان آزمون دکتری تخصصی مجموعه روانشناسی و مشاوره، نموده است.

✅ محورریت پکیج جامع کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی و مشاوره) شامل:

✔️ بالینی و روان درمانی

✔️ نوروسایکولوژی

✔️ آسیب شناسی روانی DSM

✔️ آمار و روش تحقیق

✔️ روانشناسی سلامت

✔️ روانشناسی رشد

✔️ روانشناسی شخصیت

✔️ روانشناسی عمومی

✔️ تربیتی، یادگیری، انگیزش

✔️ تحلیل فردی پایان نامه

✔️ زبان

✔️ دوره مقاله نویسی

✔️ دوره پروپوزال نویسی

همچنین می توانید از مشاوره تلفنی تخصصی ویژه آمادگی در مصاحبه نیز، استفاده نمایید.

 

 

 

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسیا با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های کنکور ارشد و دکتری در رشته های روان شناسی، مشاوره، علوم تربیتی ؛ برای کنکور های دکتری، ارشد، استخدامی و فراگیر و دوره های کاربردی و درمان و … می باشد.

اینستاگرام دکتر سام خانیان : Eshagh.SamKhaniyan

راه های ارتباطی با موسسه، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام:

  • ساعت کاری موسسه:  همه روزه ۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰
  • شماره تماس ثابت موسسه: 05137602850
  • ثبت نام؛ تلگرام:   @MAandPhD1
  •  ثبت نام از طریق شماره ایتا و تلگرام:  09037972288

 

توجه: لازم به ذکر است تهیه فایل های آموزشی و جزوات تنها از طریق گروه آموزشی دکتر سام خانیان/ موسسه آموزش عالی آزاد آسیا؛ میسر بوده و هر گونه خرید و فروش، کپی برداری و ارسال کردن فایل ها در گروه ها و کانال ها ی مجازی، غیرقانونی و غیرشرعی بوده و از طریق مراجع قضایی پیگیری، پس از صدور حکم پیگرد قانونی برای شخص متخلف، به دنبال خواهد داشت.