نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری 1403

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری 1403

نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری 1403، اعلام شد.

نتایج دعوت به مصاحبه آزمون دکتری سراسری 1403 اعلام شد.داوطلبان گرامي می‌توانند جهت اطلاع از رشته‌محل‌هایی که دعوت به مصاحبه شده‌اند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org مراجعه کنند.

برای مشاهده كارنامه انتخاب رشته‌كنندگان آزمون دكتری سال 1403 لطفا اینجا را کلیک نمایید.

برای مشاهده فایل جداول تاریخ برگزاری مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال 1403اینجا را کلیک کنید.

 

اطلاعیه اعلام اسامی معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت و مدارك مورد نیاز برای شركت در مصاحبه  آزمون ورودی مقطع دكتری «Ph.D.» نیمه‌متمركز سال 1403:

به اطلاع متقاضیانی كه بر اساس كارنامه نتايج اوليه آزمون ورودي مقطع دكتري «Ph.D.» نيمه‌متمركز سال 1403 كدرشته‌محل‌هاي انتخابي خود را در درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان ثبت نموده‌اند، مي‌رساند كارنامه نتيجه انتخاب رشته آنان در روز شنبه به تاریخ 1403/03/12از طریق درگاه اطلاع‌رساني اين سازمان قابل مشاهده است. متقاضیانی كه در كدرشته‌محل‌هاي انتخابي داراي نمره علمي لازم هستند، لازم است با توجه به نكات زير و مطابق برنامه‌زماني شركت در مرحله مصاحبه و انجام مراحل ارزيابي تخصصي كه در سايت اين سازمان درج شده است، با همراه داشتن مدارك زیر براي انجام مصاحبه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي ذي‌ربط مراجعه نمايند.

مدارک لازم برای مصاحبه دکتری  1403:

1- مدرك كارشناسي‌ارشد (فوق ليسانس) یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره- متقاضیانی كه دانشجوي سال آخر دوره كارشناسي‌ارشد يا دكتري حرفه‌اي بوده و حداكثر تا تاريخ 1403/6/31فارغ‌التحصيل مي‌شوند (گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك مطابق فرم مندرج در صفحه 64 دفترچه راهنماي شركت در آزمون مذكور و يا فرم مندرج در صفحه 193 دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي).
2- مدرك كارشناسي (ليسانس) یا کارنامه ریز نمرات.
تبصره 1- آن‌دسته از متقاضیانی كه فارغ‌التحصيل دوره كارشناسي‌ناپيوسته هستند علاوه بر مدرك كارشناسي‌ناپيوسته لازم است مدرك كارداني را نيز ارائه نمايند. 
تبصره 2- كساني كه به دلائلي قادر به ارائه اصل مدرك يا مدارك‌ مندرج در بندهاي 1 و 2 فوق نيستند، لازم است گواهي تأييد شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي محل اخذ مدرك را به همراه داشته باشند.
3- شناسنامه يا كارت ملي براي تطبيق مشخصات شناسنامه‌اي معرفي شده با اطلاعات ارسالي از سوي اين سازمان. 
4- گواهي عضویت در هيات علمي «رسمي- قطعي» يا «رسمي- آزمايشي» دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كه به تأييد بالاترين مقام مسئول نيز رسيده باشد، براي آن‌دسته از افرادي كه از امتياز مربي در اين آزمون استفاده نموده‌اند. لازم به تاکید است مربیان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بايد واجد شرایط مطابق توضیحات صفحه‌ 11 دفترچه راهنمای انتخاب رشته باشند.
تبصره: مربیان دانشگاه آزاد اسلامی تنها با معرفی نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی این دانشگاه امکان بهره‌مندی از این سهیمه را دارند. 
5- تمامی مستندات مربوط به سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی.
6-سایر مدارک و مستنداتی که در وبگاه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی ذیربط اعلام می‌شود.
یادآوری‌های مهم:
1- منحصراً متقاضیانی مي‌توانند به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي براي انجام مصاحبه مراجعه نمايند که نمره علمي لازم را مطابق كارنامه كسب كرده باشند.
2- معرفی‌شدگان لازم است برای شرکت در مصاحبه، برنامه‌زمانی اعلام شده که هم زمان با این اطلاعیه در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر می‌شود را به دقت مطالعه نمایند. لازم به ذکر است اولویت با برنامه‌زمانی مندرج در سایت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی است و چنانچه برنامه‌زمانی مصاحبه دانشگاه‌ها تداخل دارد، ضروري است داوطلبان با برقراری تماس، هماهنگی و تعامل با دانشگاه‌ها، ابتدا در مصاحبۀ دانشگاه‌هایی که از نظر خودشان اولویت دارد، شرکت کنند و سپس در زمان دیگری که با دانشگاه تعامل کرده‌اند یا در زمانی که برای جاماندگان از مصاحبه اصلی در نظر گرفته شده در مصاحبه شرکت نمایند.
۳- شرط ورود معرفی‌شدگان رشته امتحانی مدرسی معارف اسلامی کد ۲۱۸۰ به دانشگاه، علاوه بر کسب نمره علمی لازم توسط دانشگاه مربوط، احراز شرایط عمومی رشته مدرسی معارف اسلامی و نتیجه مصاحبه‌ای است که توسط معاونت آموزشی نهاد نمایندگي مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها انجام می‌شود. لذا لازم است علاوه بر داشتن شرایط فوق و همچنین شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای  ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور (دفترچه شماره ۱) از تاریخ این اطلاعیه برای طی مراحل پذیرش به درگاه اطلاع‌رسانی معاونت آموزشی به نشانی modaresi.nahad.ir  مراجعه و ضمن ثبت‌نام در این سامانه و احراز شرایط دفترچه، منتظر اعلام زمان مصاحبه گزینش از سوی معاونت مذکور از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۲۱۱۰۱ باشند.
 توجه: عدم ثبت‌نام در این سامانه به منزله انصراف از تحصیل در این رشته تلقی می‌شود ضمناً در گزینش نهایی رشته مدرسی معارف اسلامی وضعیت علمی افرادی مورد بررسی قرار خواهد گرفت که اولاً دارای نمره مصاحبه علمی از سوی دانشگاه باشند و ثانیاً نتیجه مراحل ثبت‌نام و احراز مدارک آنان از سوی معاونت یاد شده تایید شده باشد.
4- معرفی‌شدگان بايد به منظور تكميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي با مراجعه به لينك مربوط در قسمت مشاهده کارنامه مندرج در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان، از تاریخ 1403/03/12 تا 1403/04/12ضمن پرداخت مبلغ سه ميليون و چهارصد و بيست و چهار هزار ریال (3/424/000) ريال بصورت اينترنتي، فرم بررسي صلاحيت عمومي را تكميل و كد پيگيري دريافت دارند.
توجه: کسانی كه نسبت به تكميل فرم بررسي صلاحيت‌هاي عمومي اقدام ننمايند از گزينش نهايي حذف خواهند شد.
5- گزينش نهايي معرفی‌شدگان در هر كدرشته‌محل بر اساس نمره كل نهايي حاصل از نمره علمي آزمون متمركز، نمرات مراحل مختلف ارزيابي تخصصي مطابق با نمودار مندرج در بند الف در صفحه 14 دفترچه راهنمای ثبت‌نام، حدنصاب نمره اعلام شده توسط دانشگاه يا مؤسسه آموزش عالي و با توجه به اولويت كدرشته‌محل‌هايي كه براي مصاحبه معرفي شده‌اند، انجام می‌شود.
6- متقاضیانی كه مبادرت به انتخاب كدرشته‌محل‌هاي تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي نموده‌اند به منظور اطلاع از نحوه و چگونگي انجام مراحل ارزيابي تخصصي از متقاضیان و ساير مراحل گزينش به درگاه اطلاع‌رسانی آن دانشگاه مراجعه نمايند.
7- عدم مراجعه معرفي‌شدگان به منظور مصاحبه و انجام مراحل ارزيابي تخصصي به منزله انصراف از پذيرش در آن رشته‌محل مي‌باشد. 

نحوه اعمال تغییرات در ظرفیت کدرشته محل های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته

با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري ممکن است تغييراتي در ظرفيت‌هاي بعضي از كدرشته‌محل‌ها انجام شود، بنابر این تعداد قبولي، بر اساس ظرفيت نهايي صورت خواهد گرفت.

 

کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی و مشاوره) 1403

” دانشی نوین، پیشینه ای کهن “

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسيا با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های کنکور ارشد و دکتری در رشته های روان شناسی و مشاوره ؛ برای کنکور های دکتری، ارشد، استخدامی و فراگیر و دوره های کاربردی و درمان و … می باشد.

پس از گذراندن مرحله آزمون کتبی و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی، در صورت دعوت به مصاحبه؛ گام بعدی یعنی مرحله مصاحبه، به عنوان بخشی مهم  و موثر در در قبولی نهایی داواطلبان 50 درصد دوم محسوب می گردد.

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسيا؛

ضمن ارائه نکات و تکنیک های عمومی و حرفه ای  اقدام به ” پکیج جامع کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی ومشاوره  ) ” جهت تسهیل روند پذیرش در داوطلبان آزمون دکتری تخصصی مجموعه روانشناسی و مشاوره، نموده است.

✅ محورریت پکیج جامع کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی و مشاوره) شامل:

✔️ بالینی و روان درمانی

✔️ نوروسایکولوژی

✔️ آسیب شناسی روانی DSM

✔️ آمار و روش تحقیق

✔️ روانشناسی سلامت

✔️ روانشناسی رشد

✔️ روانشناسی شخصیت

✔️ روانشناسی عمومی

✔️ تربیتی، یادگیری، انگیزش

✔️ تحلیل فردی پایان نامه

✔️ زبان

✔️ دوره مقاله نویسی

✔️ دوره پروپوزال نویسی

همچنین می توانید از مشاوره تلفنی تخصصی ویژه آمادگی در مصاحبه نیز، استفاده نمایید.

 

 

 

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسیا با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های کنکور ارشد و دکتری در رشته های روان شناسی، مشاوره، علوم تربیتی ؛ برای کنکور های دکتری، ارشد، استخدامی و فراگیر و دوره های کاربردی و درمان و … می باشد.

اینستاگرام دکتر سام خانیان : Eshagh.SamKhaniyan

راه های ارتباطی با موسسه، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام:

  • ساعت کاری موسسه:  همه روزه ۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰
  • شماره تماس ثابت موسسه: 05137602850
  • ثبت نام؛ تلگرام:   @MAandPhD1
  •  ثبت نام از طریق شماره ایتا و تلگرام:  09037972288

 

توجه: لازم به ذکر است تهیه فایل های آموزشی و جزوات تنها از طریق گروه آموزشی دکتر سام خانیان/ موسسه آموزش عالی آزاد آسیا؛ میسر بوده و هر گونه خرید و فروش، کپی برداری و ارسال کردن فایل ها در گروه ها و کانال ها ی مجازی، غیرقانونی و غیرشرعی بوده و از طریق مراجع قضایی پیگیری، پس از صدور حکم پیگرد قانونی برای شخص متخلف، به دنبال خواهد داشت.