شروع ثبت نام مصاحبه دکتری بدون آزمون 1403 دانشگاه آزاد

شروع ثبت نام مصاحبه دکتری بدون آزمون 1403 دانشگاه آزاد

ثبت نام مصاحبه دکتری بدون آزمون 1403 دانشگاه آزاد، آغاز شد.

ثبت نام از داوطلبان به منظور شرکت در مصاحبه دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان آغاز شد. داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی دوره دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان می توانند از فردا یکشنبه 20 خرداد ماه لغایت پایان روز چهارشنبه 30 خرداد ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش،پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس  www.azmoon.org   نسبت به ثبت نام خود   به منظور  شرکت در مصاحبه اقدام نمایند. .

 مصاحبه علمی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان در سال جاری به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار خواهد شد و زمان و نحوه دریافت برگه ورود به جلسه مصاحبه حضوری اوسط تیر ماه   اطلاع رسانی خواهد شد.

 مرحله مصاحبه، به عنوان بخشی مهم  و موثر در در قبولی نهایی داوطلبان پذیرش بدون آزمون دکتری 1403 استعداد درخشان دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می گردد.

 

پس از گذراندن مرحلهآزمون کتبی و انتخاب رشته در آزمون دکتری تخصصی، در صورت دعوت به مصاحبه؛ گام بعدی یعنی مرحلهم صاحبه، به عنوان بخشی مهم  و موثر در در قبولی نهایی داواطلبان 50 درصد دوم محسوب می گردد.

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسیا؛

ضمن ارائه نکات و تکنیک های عمومی و حرفه ای  اقدام به پکیج جامع کارگاه های ویژه مصاحبه دکتری (روانشناسی، مشاوره )جهت تسهیل روند پذیرش در داوطلبان آزمون دکتری تخصصی مجموعه روانشناسی و مشاوره، نموده است.

 

گروه آموزشی دکتر سام خانیان با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد آسیا با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه برگزاری کلاس های کنکور ارشد و دکتری در رشته های روان شناسی، مشاوره، علوم تربیتی ؛ برای کنکور های دکتری، ارشد، استخدامی و فراگیر و دوره های کاربردی و درمان و … می باشد.

اینستاگرام دکتر سام خانیان : Eshagh.SamKhaniyan

راه های ارتباطی با موسسه، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام:

  • ساعت کاری موسسه:  همه روزه ۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰
  • شماره تماس ثابت موسسه: 05137602850
  • ثبت نام؛ تلگرام:   @MAandPhD1
  •  ثبت نام از طریق شماره ایتا و تلگرام:  09037972288

 

توجه: لازم به ذکر است تهیه فایل های آموزشی و جزوات تنها از طریق گروه آموزشی دکتر سام خانیان/ موسسه آموزش عالی آزاد آسیا؛ میسر بوده و هر گونه خرید و فروش، کپی برداری و ارسال کردن فایل ها در گروه ها و کانال ها ی مجازی، غیرقانونی و غیرشرعی بوده و از طریق مراجع قضایی پیگیری، پس از صدور حکم پیگرد قانونی برای شخص متخلف، به دنبال خواهد داشت.